Kosmetika

PHYTOMER je profesionální francouzská mořská kosmetika.

Laboratoř se nachází několik kilometrů od Saint-Malo v nádherné zátoce Mont-Saint-Michel v Bretani. Představuje přední výzkumné středisko v oblasti mořské kosmetiky a místo, kde se vyrábí veškeré produkty určené k vývozu do celého světa. Stojí v čele kosmetických objevů, jako jedna z mála na světě ovládá mořské biotechnologie. Tato pokročilá metoda spočívá v kultivaci mořských mikroorganismů za účelem výroby zcela nových přírodních účinných látek s pozoruhodnou účinností na pokožku.

PHYTOMER   PHYTOMER


 

Tým třiceti vědců vyvíjí exkluzivní programy pro pěstování řas. Tyto programy zajišťují optimální úroveň čistoty a účinnosti řas, aniž by bylo nutné je extrahovat z jejich přirozeného prostředí.

 


Vyvinuli již přes 60 bezprecedentních mořských cukrů, které:

  • mají fascinující omlazující efekt
  • posilují mikrobiom v pleti
  • aktivují obnovu kožních buněk
  • zlepšují texturu pokožky
  • ozdravují zánětlivé procesy

 

Tuto pleťovou a tělovou kosmetiku používají kosmetické salony, lázně a wellness v 80 zemích světa.

 

Společnost v roce 2022 oslavila již 50 let od vzniku. Postupně vznikly další 2 značky, kosmeceutika Vie Collection a květinová Fleurs. S každou z nich lze provést několik kosmetických ošetření a každá má velké množství produktů pro domácí péči.

 

V České a Slovenské republice má výhradní zastoupení společnost Beautyfan s.r.o., vlastněná doc. MUDr. Romanem Šmuclerem, CSc., zakladatelem estetických klinik Asklepion, ve kterých se tato kosmetika také používá.

PHYTOMER

 

 


PHYTOMERKosmetika               Kosmetika