NĚCO O MNĚ

Jmenuji se Lenka Kubíková, jsem vdaná, mám dvě již dospělé děti a bydlím v Bořeticích. Již víc jak 25 let se věnuji oboru, který miluji a tím je kosmetika.

 

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

To, že jsem se stala kosmetičkou, byla náhoda. Vystudovala jsem SEŠ v Břeclavi a po maturitě nastoupila do ČSAD Hustopeče. Odešla jsem na mateřskou dovolenou a protože bylo pár let po revoluci, chtěla jsem začít podnikat a nebýt na nikom závislá. Moje maminka přišla s návrhem, jestli se nechci věnovala kosmetice, což mi přišlo jako super nápad. Udělala jsem si rekvalifikační kurz v Brně, při kterém jsem zjistila, že jsem našla obor, který mě bude bavit a naplňovat. Následovala státní zkouška ve Zlíně a mohla jsem si otevřít doma salonek. Po mateřské jsem si našla vhodné prostory v Hustopečích, kde jsem působila 19 let, v průběhu otevřela ještě další salon v Břeclavi, nyní mám opět nově zrekonstruované studio doma v Bořeticích.

 

PRAXE

Za dobu mé 25 leté praxe jsem získala mnoho zkušeností, proškolila se u různých kosmetických firem a otevřela několik salonů. Absolvovala jsem vizážistický kurz, semináře Alcina Academy v ČR a v Německu, školení Phyris v ČR a v Německu.

OCENĚNÍ

V roce 2009 jsem získala 5. místo ve finále Mistrovství ČR v make-upu. Byla jsem vizážistický poradce Alciny a přispívala jsem do Hustopečských listů.

V roce 2018 jsem získala ocenění SALON ROKU PHYRIS ČR za nejrychlejší růst pro rok 2017 (tzv. SKOKAN ROKU). 

V roce 2019 a 2021 jsem se dostala mezi TOP 10 SALONU Phyris ČR. 


Studio Lenka - Lenka Kubíková

Studio Lenka - Lenka Kubíková


 Kosmetika               Kosmetika